CAPS! Šokolādes māja un veikals 

Caps! Šokolādes mājas konceptveikals ir saistīts ar draudzību, kvalitāti un pievienoto vērtību apmeklētājiem. Mēs mīlam to, ko darām - svaigas šokolādes konfektes, aromātiska Illy kafija, riekstu mežģīņu cepumi, katru mūsu pašu rokām gatavoto izstrādājumu, bet mīlam arī savus draugus un viņu ražotos produktus - brīnišķīgus dizaina aksesuārus, ar rokām apgleznotas porcelāna krūzes, dabīgu sejas kosmētiku, mākslinieciski papīra izstrādājumi, kaulā izgrebta sakta, tēja no Latvijas vasaras pļavām un daudz kas cits - katrā solī mūsu veikalā, Jūs atradīsiet augstas kvalitātes preces.

Gustava Zemgala gat. 74 / 1, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1039, Latvia

Atklājiet aromātisko kafiju un svaigi ceptu sviesta franču kruasānu

Laipni aicinām uz tasi aromātiskas Illy kafijas un sviesta franču kruasāna saulainā terasē (ir pledi vējainām dienām). Vai atceries saldo aromātu no vafeles uz svētdienas brokastu šķīvja? Uzdrošinaties izmēģināt kādu no mūsu parastajām vai ar piena karameļu pildījumu - tā ir bērnības garša.

Piedāvājam garšīgu kafiju un dažādas svaigi ceptas smalkmaizītes un saldumus - kruasānus, kūkas, pīrāgus, vafeles un maizes, visas dienas garumā.

Un, protams, brīnišķīgās šokolādes trifeles, pa vienai vai kastītē, pie mums vienmēr var izvēlēties, ko sirds kāro. 

Vēlos pasūtīt trifeles tagad

Dažas no mūsu klientu atsauksmēm

Skatiet, ko mūsu klienti saka par mūsu konceptveikalu....

 • Patrīcija

  Super mājīga kafejnīca. Labākais siera kruasāns, ko esmu ēdusi. Nopirku arī šokolādi un cepumus. Es esmu gatava atgriezties tikai dēļ kruasāna.

 • Oskars

  Neliela, bet ļoti eiropeiska šokolādes darbnīca - māja ar fantastiski attīstītu raksturu un prasmēm uzrunāt jebkura gardēža gaumi. Jā, ne tikai smalkas konfekšu trifeles, bet arī tortes jubilejām. Lieliski garšoja bildēs redzamā Ņujorkas siera kūka ar putukrējumu un ogām.
  Apmeklējiet, izbaudiet un iesakiet citiem!

 • Maris

  Lieliska vieta šokolādes un citu gardumu cienītājiem. Ļoti jauka un sirsnīga saimniece, kura organizē arī šokolādes gatavošanas meistarklases.