Stāsts par CAPS!

Ir 2010. gads! Gads, kad garšīgums kļuva mazāk sarežģīts

CAPS! dibinātāja, 3 augošu zēnu māte, stāv aiz zīmola. Toreiz viņa un šie trīs jaukie zēni nespēja noticēt, ka nav īsti un veselīgi saldumi, ko ēst, kad esat tos pelnījuši. (Šokējoši, vai ne?) Neskatoties uz savu izglītību pārtikas tehnoloģiju jomā, viņa bieži jutās pilnīgi apmulsusi, lasot sastāvdaļu sarakstu konfekšu kastīšu aizmugurē. Viņa vienmēr uzskatīja, ka garšas māksla nedrīkst būt sarežģīta. Tas patiesībā ir par to, lai lietas būtu pēc iespējas vienkāršākas un tīrākas! Šī atziņa kļuva par pagrieziena punktu viņas lēmumā izmantot savu izglītību, lai spertu pirmos soļus, lai radītu savu gardo, bet veselīgo šokolādes konditorejas izstrādājumu.

 

Viņa sāka CAPS! meža virtuvē

Jā, viņa zina – tas izklausās pēc klišejas, bet nu, tā ir taisnība. Tātad, bez daudz būtiskām zināšanām par šokolādes tapšanu, trūkstošiem ārējo finanšu resursiem un biznesa konsultantu atbalsta; neskatoties uz to visu, viņa sāka jaunu uzņēmumu! Tikai viņa, mājas virtuve, ko ieskauj kluss, latvisks mežs un spēcīga “Jā, es varu” attieksme.

 

Viņa to paveica un... tomēr neizdevās

Viņas pašas pirmās šokolādes konfektes bija zemenes, kas pārklātas ar plānu šokolādes kārtu. Viss jauki, vienkārši un romantiski, vai ne? Nu ne tik vienkārši, jo nākamajā dienā, kad viņa devās apskatīt sava darba augļus, viņa atrada tos jau sapelējušus. Tomēr, šis nebija brīdis, kad viņa padevās.

Tikai šokolāde, īsti augļi, ogas un saldais krējums.

Nākamajam radošajam eksperimentam viņa izmantoja sukādes ogas un augļus no vietējiem piegādātājiem. Viņa joprojām atceras sajūsmu, kad nogaršoja pirmo trifeli. Tā nebija pārāk salda, un garšai bija patīkama sarežģītība. Viņa varēja sajust kontrastējošo, nedaudz skābeno upeņu un cidoniju garšu, saskatīt sīkās zemeņu sēkliņas un pīlādžogu garšīgo rūgtumu. Tā bija izcila! Viņa to bija izdarījusi. Protams, tas ir sarežģītāk, bet tas ir CAPS! vienkārši, bet sarežģīti!

CAPS! Laimīgi līdz mūža galam

Beidzot viņa laida klajā CAPS! šokolādes ražotni. Tagad, burtiski, visur, kur viņa devās, viņa ņēma CAPS! šokolādi līdzi. (Turklāt tā ir laba mārketinga stratēģija). Var teikt, arī šokolādes īstās īpašības un garša kļuva par viņas sastāvdaļu.

(Vai arī tas bija otrādi?)

Kopš tā laika ar apņemšanos izmantot tikai īstas sastāvdaļas, CAPS! gatavo dažādas garšas. Veselīgas šokolādes trifeles un cepumi, bezglutēna, kas tver pārsteidzošās un autentiskās ziemeļvalstu ogu un augļu garšas.

Līdz šai dienai CAPS! turpina pārsteigt un iedvesmot...