CAPS! Šokolādes māja un veikals Jaunajā Teikā

Caps! Šokolādes mājas konceptveikals ir saistīts ar draudzību, kvalitāti un pievienoto vērtību apmeklētājiem. Mēs mīlam to, ko darām - svaigas šokolādes konfektes, aromātisku Illy kafiju, mandeļu mežģīņu cepumus, katru mūsu pašu rokām gatavoto izstrādājumu, un mīlam arī savus draugus un viņu ražotos produktus - brīnišķīgus dizaina aksesuārus, ar rokām apgleznotas porcelāna krūzes, dabīgu sejas kosmētiku, mākslinieciskus papīra izstrādājumus, kaulā izgrebtas saktas, tējas no Latvijas vasaras pļavām un daudz ko citu - katrā solī mūsu veikalā, Jūs atradīsiet augstas kvalitātes preces.

Gustava Zemgala gat. 74 / 1, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1039, Latvia

Atklājiet aromātisko kafiju un svaigi ceptu franču sviesta kruasānu

Šokolādes māja Jaunajā Teika, Caps. House of Chocolate

Laipni aicinām uz tasi aromātiskas Illy kafijas un franču sviesta kruasānu saulainā terasē Jaunajā Teikā (ir pledi vējainām dienām). Vai atceries vafeļu saldo aromātu uz svētdienas brokastu galda? Izmēģiniet kādu no mūsu parastajām vai ar piena karameļu pildījumu - tā ir bērnības garša.

Piedāvājam garšīgu kafiju un dažādas svaigi ceptas smalkmaizītes un saldumus - kruasānus, kūkas, pīrādziņus, kraukšķīgās vafeles un maizes, visas dienas garumā.

Un, protams, brīnišķīgās šokolādes trifeles, pa vienai vai kastītē, pie mums vienmēr var izvēlēties, ko sirds kāro. 

Doties pasūtīt uz veikalu

Dažas no mūsu klientu atsauksmēm

Skatiet, ko mūsu klienti saka par mūsu konceptveikalu....

 • Patrīcija

  Super mājīga kafejnīca. Labākais siera kruasāns, ko esmu ēdusi. Nopirku arī šokolādi un cepumus. Es esmu gatava atgriezties tikai dēļ kruasāna.

 • Oskars

  Neliela, bet ļoti eiropeiska šokolādes darbnīca - māja ar fantastiski attīstītu raksturu un prasmēm uzrunāt jebkura gardēža gaumi. Jā, ne tikai smalkas konfekšu trifeles, bet arī tortes jubilejām. Lieliski garšoja bildēs redzamā Ņujorkas siera kūka ar putukrējumu un ogām.
  Apmeklējiet, izbaudiet un iesakiet citiem!

 • Maris

  Lieliska vieta šokolādes un citu gardumu cienītājiem. Ļoti jauka un sirsnīga saimniece, kura organizē arī šokolādes gatavošanas meistarklases.